Wygoda na lato czyli torby wielofunkcyjne McKlein

Lato to czas wzmożonych wyjazdów, zarówno prywatnych, jak i służbowych. Jeździmy na urlopy solo lub z rodziną, ale też podnosimy kwalifikacje lub reprezentujemy nasze firmy. Aby nie martwić się trywialnymi zagadnieniami, jak na przykład wygoda podczas lotu, wybierz torby wielofunkcyjne McKlein. Proponujemy męskie torby podróżne na kółkach — w szerokiej palecie fasonów i kolorów.

Torby podróżne na kółkach 2w1

Niezależnie od środka transportu, dotarcie do miejsca noclegowego to długa droga. Dla zdrowia Twojego kręgosłupa i wygody najlepszym rozwiązaniem są torby podróżne na kółkach. McKlein poszedł dalej. Opatentowaliśmy innowacyjny system 2w1, gdzie walizka na kółkach zmienia się w gustowną torbę na ramię. Wystarczy odpiąć wózek w prosty i intuicyjny sposób. Co więcej, dobraliśmy rozstaw kółek, tak, abyś łatwo mógł manewrować nią po zatłoczonym dworcu lub lotnisku. Całość wieńczy teleskopowa rączka.

Torby damskie na wakacyjny wyjazd

Dla Pań proponujemy modele La Grande w kolorze brązowym, czarnym, granatowym i czerwonym, Glen Ellyn w barwach czerwonym, czarnym i granatowym oraz Willowbrook w odcieniach czerwieni i czerni. Wszystkie posiadają system 2w1. Torby damskie McKlein charakteryzują się nowoczesną stylistyką, perfekcyjnym wykonaniem i modnymi dodatkami.

Dzięki przednim kieszeniom i tradycyjnym uszom do noszenia w ręku wyglądają niepozornie, ale nie daj się zwieść. Spokojnie mieszczą w sobie laptopa o przekątnej 15,6” lub nawet 17” oraz dokumenty o formacie A4. W środku znajdziesz też sprytny system przegródek i kieszeni, które bez problemu pomieszczą wszystkie Twoje bardziej i mniej potrzebne rzeczy. Torby damskie McKlein na zawsze wymażą z Twojego słownika stwierdzenie „a gdzie ja to schowałam?”.

W zależności od wagi bagażu torbę możesz mieć ze sobą w formie walizki na kółkach, torby na ramię z regulowanym paskiem lub nieść w ręku za mocne uszy. W innym przypadku musiałabyś wziąć dodatkową torbę, a dzięki patentowi McKlein wystarczy jedna wielofunkcyjna.

Torby męskie na lato

Z kolei Panowie mogą wybrać spośród nieco większych i męskich wzorów: Clinton lub Chicago z nylonu balistycznego lub skóry naturalnej, Wrightwood, Franklin, Roosevelt, Lasalle w wersjach czarnych, West Town, Damen i Midway w odmianie czarnej lub brązowej.

Każdy wymagający mężczyzna na pewno doceni walory użytkowe i estetyczne produktów McKlein. Do tych pierwszych na pewno zaliczyć można dużą pojemność, gdzie łatwo zmieścić nawet kilkutygodniowy bagaż. Na wyjazd weźmiesz też skórzaną torbę na laptopa 17 cali w specjalnym antywstrząsowym pokrowcu ABS. Spora ilość kieszeni wewnętrznych i zewnętrznych pomoże Ci zachować porządek wśród wziętych ubrań i akcesoriów.

Podobnie jak w przypadku modeli damskich, torby wielofunkcyjne męskie z łatwością zastąpią kilka dedykowanych toreb i walizek. Co więcej, będą także świetnie się prezentować. Klasyczne kroje i nigdy niewychodząca z mody skóra to przepis na sukces w czasie podróży służbowej lub powód do zazdrosnych spojrzeń w czasie prywatnego urlopu. Niezależnie od celu wyjazdu, torby męskie skórzane zapewnią Ci prestiż i elegancję.

Na lato tylko torby skórzane

Od lat wiadomo, że żaden sztuczny materiał nie przebije naturalnej skóry. Dlatego najtrwalszym materiałem na torby podróżne jest właśnie ona. W sklepie McKlein posiadamy szeroki asortyment, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy nie tylko staranność wykonania, ale też niezawodność przez długie lata. Torby męskie i damskie będą służyły na wyjazdy urlopowe i zawodowe tak samo dobrze.