ATOMIC REDSTER S9 FIS

Atomic Redster FIS – znakomity sprzęt dla zaawansowanych narciarzy

Jazda na nartach, to ogromna przyjemność. Piękne widoki, mróz i słońce sprawiają, że człowiek czuje się jak w raju. Dodatkową przyjemność z tego sportu, możemy czerpać dzięki dobremu, dopasowanemu do naszych potrzeb sprzętowi.

Narty Atomic Redster, to sprzęt profesjonalny, przeznaczony dla zaawansowanych narciarzy. Narty idealnie nadają się do jazdy szybkiej, są sztywne, mają doskonały promień skrętu, dzięki czemu nawet przy dużej prędkości, z łatwością można ominąć innych narciarzy lub przeszkodę. Krawędź nart, bardzo dobrze trzyma się stoku, a specjalna podwójna warstwa sprawia, że narciarz nie odczuwa zbędnych drgań i wibracji, a jedynie ogromną przyjemność z jazdy.

Atomic Redster, to sprzęt, który był wykorzystywany podczas Pucharu Świata. Główne modele: Atomic Redster G9 FIS oraz Atomic Redster S9 FIS. Niezwykle dynamiczny sprzęt, doskonale reagujący na nasze ruchy, którego konstrukcja wykorzystuje najnowsze technologie, to sprzęt dla wszystkich tych, którzy chcą wkroczyć w nowy wymiar narciarstwa. Poprawa techniki jazdy, dokładniejsze i bardziej płynne skręty, a także jazda większą prędkością, to marzenie wielu narciarzy. Narty Atomic Redster, to sprzęt, który pozwala stać się jeszcze bardziej precyzyjnym narciarzem, zachwycać stylem swojej jazdy i czerpać jeszcze większą przyjemność z uprawiania tego sportu.

ATOMIC REDSTER G9 FIS

Warto kupować dobry sprzęt, który pozwala nie tylko czerpać ogromną przyjemność z jazdy, lecz także cały czas się rozwijać. Dobre narty, to inwestycja na lata, zawsze udane wypady w góry, duża dawka zabawy, a także moc nieziemskich wrażeń.